İzmir Nakliyat

Buca Asansörlü Nakliyat

Buca Asansörlü Nakliyat

Buca Asansörlü Nakliyat firmamız kurulduğu günden bu güne kadar sektördeki gereksinimleri değerli müşterilerine en kaliteli ve en uygun şekilde aktarmaya çalışmaktadır bu doğrultuda sıfırdan gelerek her geçen gün kazanmış olduğu müşteri potansiyelini artırarak ege bölgesinde adeta parlayan bir yıldız gibi yükselmiştir . .

Buca Nakliyat Firmaları arasında en çok tercih edilen firma olarak tabiri caizse  firmamız çağın altın buluşu olarak adlandırılan mobil hidrolik dış cephe asansörleriyle mobilya ,beyaz eşya ve inşaat malzemeleri taşınmasında insan gücünü bir nebze olsun azaltarak daha kolay bir iş gücü sağlamaktadır Buca Nakliyat firmamızı aramadan taşınmamanızı önermekteyiz .

Buca Asansörlü Nakliyat Neler Yapar

Buca Asansörlü Nakliyat firması değerli müşterilerine öncelikle huzurlu taşınmayı ve güler yüzlü personeliyle değerli hissettirecek çözümler sunmaktadır.

  • Asansörlü sistem ile Eşyalarınız Hasarsız bir şekilde taşınır .
  • Eşyalarınız Taşınma öncesi ücretsiz Keşif personelimiz tarafından taşıma değeri belirlenir .
  • Tüm eşyalar en ince detaya kadar sarılıp paketlenmektedir .
  • Anahtar Teslim hizmetimiz ile Tüm Ufak Tefek eşyalarınız firmamız sorumluluğunda paketlenir .
  • Buca Evden Eve Nakliyat sizlere kurumsal Taşınmanın ayrıcalıklarını sunar . . .

Buca Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Buca Asansörlü nakliyat fiyatları ev taşıma aşamasında sadece maliyet olarak hesaplanır. Müşterilerimizin taşınması açısından işlemleri kolaylaştırmak için kullanılır. Bundan dolayı ek ücret ve maliyetler talep edilmez. Asansör kurulumu tek taraf için ortalama 300-500 tl aralığındadır. Bu ücret aralığı ilçe ve semte göre değiştiği gibi taşınacak kat sayısına göre de değişir. 6. Kata asansörle taşıma yapılması ile 25. kata asansörle taşıma yapılması arasında bir miktar ücretlendirme farkı çıkması da doğaldır. Buca Evden Eve Nakliyat A.Ş olarak yüksek katlı binalara taşınmayı kolaylaştırmak için asansörlü nakliye aracı kuruyoruz. Bu sayede daha güvenli şekilde ve daha kısa süre aralığında eşyalarınız zarar görmeden taşınmış oluyor. Taşımayı kolaylaştırmak adına sunduğumuz hizmet için uygun Buca asansörlü nakliyat fiyatları listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Asansörlü Nakliye Ücretleri Listesi

Asansörlü nakliye ücretleri listesi aşağıda belirtildiği gibidir. Ayrıca her şey dahil asansörlü ev taşıma fiyatları için bir alt tablodan asansörlü evden eve nakliye fiyatlarına bakabilirsiniz. Asansör ev eşyalarının nakliye aracına yüklenmesini kolaylaştırmak için kullanılır. Bina önlerine veya sokak aralarına giremeyen evden eve nakliyat araçları için ek olarak asansörlü nakliye aracı kurularak eşyalar taşınır.

Uygun Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uygun asansörlü evden eve nakliyat aracı kurulum fiyatları aşağıdaki listede belirtilmiştir. Gerçekten talep edilen ücret sadece maliyet ücretleri olup neredeyse sembolik olarak alınan fiyatlardır. Buca Asansörlü nakliye fiyatları tek taraf için kurulan asansör kurulum ücretidir. Asansörlü nakliye aracı kiralama fiyatları her iki taraf için kurulacak ise farklı hesaplama yapılır. Ev taşıma fiyatlarına ek olarak sadece asansörlü nakliye ücretleri talep edilerek taşınmanız kolaylaştırılır.

Nakliyat Talep Formu

Aşağıdaki formu doldurarark taşıma talebinizi iletebilirsiniz.

Sayfa 1 / 5

İletişim Bilgileriniz

Taşıma Türü Seçimi

Lütfen taşıma ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen taşıma ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen taşıma ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Lütfen taşıma ihtiyacınızın detaylarını burada belirtin

Taşıma işlemi için size uygun zamanı belirtin lütfen

Taşıma Adres Bilgileri

Nereden?
Nereye?

 

HEMEN ARA
AN-KA
WhatsApp