HİZMETLERİMİZ

Anka Nakliyat Taşıma Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat sektörünün en önde gelen firmalarından olan Anka nakliyat firması şehirde sizlere sunduğu profesyonel hizmetler sayesinde adını duyurmuştur.

Asansörlü Nakliyat

İzmir asansörlü nakliyat hizmetinde son sistem araçları ile sizlere İzmir ve ilçelerinde profesyonel hizmetler vermekteyiz. Firmamız sektörün en güvenilen firmalarından bir tanesidir.

Sigortalı Nakliyat

İzmir sigortalı nakliyat sektörünün en güvenilen firmalarından bir tanesi olarak siz değerli müşterilerimize İzmir ili ve ilçelerinde en güvenilir nakliyat hizmetini vermekteyiz.

Ofis Taşımacılığı

İzmir ofis taşımacılığı hizmetinin en önde gelen nakliyat firmalarından bir tanesi olarak sizlere İzmir ve ilçelerinde profesyonel ve kusursuz taşıma hizmeti vermekteyiz.

Şehiriçi Nakliyat

İzmir ili ve ilçelerinde şehiriçi nakliyat hizmetinin en önde gelen firmalarından bir tanesi olarak şehrin her noktasına profesyonel şehiriçi nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat

İzmir ilinden ülkemizin her noktasına haftanın her günü profesyonel şehirlerarası nakliyat hizmetini en hızlı ve en güvenilir şekilde Anka nakliyat firmasından alabilirsiniz.

Eşya Depolama

Depolama sektörünün en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olarak sizlere güvenilir ve kusursuz depolama hizmetlerini profesyonel şekilde sunmaktayız.

Eşya Paketleme

İzmir ili ve ilçelerinde nakliyat sektörünün en önemli hizmetlerinden bir tanesi olan eşya paketleme hizmetinde en güvenilen firmalardan bir tanesiyiz.

Parça Eşya Taşıma

İzmir parça eşya taşıma sektöründe profesyonel ve kusursuz şekilde siz değerli müşterilerine hizmet veren Anka nakliyat firması ile en uygun fiyatlara sigortalı hizmet alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

HEMEN ARA
AN-KA
WhatsApp