İzmir Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmet sektöründe yer almaktadır. Şehirde bulunan şirkette eşyalarınızı güvenle paketleme yapılmaktadır. Yeni model araçlar ile sevkiyat gerçekleşmektedir. Böylelikle araçlarımıza yüklenen eşyalarınız yeni evinize taşınmaktadır. Yeni eve çıkarılan eşyaların paketleri özenli şekilde açılmaktadır. Mobilyalarınız ve eşyalarınızın demonte ve montaj işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca son yılda insanları korkutan pandemi nedeniyle eşyalarınıza ücretsiz dezenfektan hizmeti sunulmaktadır.

Nakliyat evlerden yüksek binalara, küçük şirketlerden büyük şirketlere, şehir içi ya da şehirlerarası olmaktadır. Bunun için her türlü nakliyat taşımada işlerinin uzmanı olmaktadır. Çalışma ekibi eğitimli profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler aldıkları eğitim karşısında her türlü sorunun üstesinden gelmeyi başarmaktadır. Evdeki ya da işyerinizdeki eşyalarınız ne kadar büyük olursa olsun sorun olmamaktadır. Her boyutta ve özellikte olan eşyalarınızı özenle paketlenmektedir. Ayrıca gidileceği yere kadar ve yeni yerine teslim edilene kadar tüm eşyaları korumaktadır.

İzmir evden eve nakliyat için sizlere düşük ücret veren, eski model araçlar ile taşıma işlemi yapmaktadır. Bunları seçmek yerine sizler araştırıp İzmir için daha güvenilir nakliye şirketleri bulmalısınız. İzmir evden eve nakliyat tam bu noktada size doğru nakliye seçebilmenizi sağlamaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliyat firmaları bazı sundukları imkanlar bulunmaktadır. Bunlar arasında araçlarda taşıma bidonları bulunmaktadır. Evinizdeki kırılabilecek mutfak eşyaları için özel koliler bulunmaktadır. Ayrıca ütülenmiş elbiseleriniz içinde ayaklı askılıklar mevcut olmaktadır. Katlanmış olan giysileriniz için ise tekstil kolileri yer almaktadır. Hatta mobilya ve beyaz eşyalarınız için köşebentlerle dolu ürünler kullanılmaktadır.

Nakliyatçı firma şehir içi ve şehirler arası nakliyat sözleşmesi imzalanmaktadır. Bu sözleşme imzalanmadan hiçbir firma eşya taşıma işlemi yapmamaktadır. İzmir evden eve nakliyat ta tam zamanlı eğitimli, üniformalı, eğitimli personeller çalışmaktadır. Nakliyat esnasında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bunun için taşıma işlemi öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Doğru ve garantili fiyatlandırma yapılmaktadır.

İzmir evden eve nakliyat ta eşyalarınız özenle sarılıp zarar gelmeyecek şekilde taşınmaya hazırlanmaktadır. Ayrıca bunlara ilaveten halı, zemin, ahşap, merdivenler korunmaktadır. Her türlü eşyayı özenle paket edebilmek için farklı paketleme malzemeleri bulunmaktadır. Yorgan, yatak, kutu, plastik sargı gibi çeşitli ambalaj malzemeleri sunmaktadır. Bu durum eşyaların çokluğuna göre her boyutta ve genişlikte araçlar bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları içerisinde her şey dahil olmaktadır. Ekstra herhangi bir ücret ödenmemektedir. Sizlerde kaliteyi normal bütçeye sahip olmak isterseniz İzmir evden eve nakliyat şirketlerine bakabilirsiniz. Ayrıca taşıma şirketlerimiz sizlerden nakliyat sigortası adı altında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu sigortalı taşımacılık ve asansörlü şekilde evden eve taşıma kapasitesi bulunmaktadır.

İzmir nakliyat firmalarının sunduğu imkanlardan bir diğeri ise sizlere seçenek sunmaktadır. İsterseniz ziynet ve özel eşyalarınızı alıp evden çıkarsınız ve aklınız evinizde kalmadan keyfinize bakmaktadır. Ayrıca anahtar teslim evden eve nakliyat hizmetinden faydalana bilmektedir.

Ya da isterseniz mutfak eşyalarınızı, giyim kıyafetlerinizi siz toplamaktadır. Beyaz eşya ve mobilyalarınızı paketleme ve tüm taşıma işlemleri nakliye şirketine bırakılmaktadır. Eğer isterseniz son donanımlı malzeme ve uzman ekip ile çalışanları sizlere yardım etmesi için yollanmaktadır. Sizlere eşyalarınızı toplama konusunda yardımcı olmaktadır.

Bu süreç içerisinde nakliyat şirketleri gelişen teknoloji ile kendilerini geliştirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Taşımacılık konusunda firmalar arasında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Ayrıca şehir içi ve şehirler arası asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır. Ayrıca verilen hizmetler sigortalı taşımacılık hizmeti verilmektedir. Firmaların taşıma maliyetlerine internet sitelerinden, telefondan ya da şubelerine giderek detaylı bilgi ve fiyat alınmaktadır.

İzmir Nakliyat Türleri

İzmir evden eve sürecinde eşya taşıtmak kolay iş olmamaktadır. Bunun için insanlar taşıtacağı mobilyanın, gar dolabının, beyaz eşyalarının, mutfak eşyalarının kırılma korkusu bulunmaktadır. Ayrıca halılar, kütüphaneler, hatta tekstil eşyalarının zarar görmemesini sağlamaktadır. Kişilerin eşya taşıtmada en büyük korkuları eşyalarına zarar gelecek korkusu olmaktadır. Evden eve taşıma yaparken hiç öngörülmeyecek sorunlar çıkabilmektedir. Ve meydana gelme ihtimali olan sayısız risk bulunmaktadır. Bu durum sonucunda yaşanabilecek olası her türlü riskler için nakliye sigortası yapılmaktadır.

Ayrıca yapılan taşımacılıklarda İzmir evden eve resmi sözleşme yaparak firmalar bütün sorumluluğu üstlenmektedir. Bu sayede tahminde olan ya da olmayan risklere karşı önlem olmaktadır. İzmir evden eve nakliyat hizmetinde profesyonel hizmet sunmaktadır.

Böylelikle sizlere sunulan hizmetin kalitesini size farklı ayrıcalıklar ile sunulmaktadır. Nakliye hizmetlerinin yapılan her aşamasında sorumluluklar yetkili firmaya ait olmaktadır. Bu durumda her aşama resmi ve yasal olarak yapılmaktadır.

İzmir Evden Eve Asansörlü Nakliyat

İzmir evden eve  asansörlü nakliyat ile modern teknolojiye ulaştığı yer olmaktadır. Nakliyesi gerçekleşecek olan eşyanın türü ve işlevine göre asansör tercih edilmektedir. Taşıma firmalarının birçoğunda birden fazla türde asansör bulunmaktadır. İhtiyaca göre de asansör tercihi yapılmaktadır.

Ekspertiz ile taşınacak detaylı ele alınmaktadır. Ayrıca eşyalarda incelenmektedir. İncelenen eşyalara göre mekanik, hidrolik, teleskopik gibi hangi tip asansör gerekiyorsa o tercih edilmektedir. Hangi asansörün tercih edileceği yapılan incelemeler sonucu karar verilmektedir. Ve taşıma planı ona göre yapılmaktadır.

Çoğu firmanın kendi bünyesinde operatörleri bulunmaktadır. Ekstra dışarıdan asansör temin etmemektedir. Bu durumlar sizlerin taşıma şirketi seçerken göz önünde bulundurulması gereken konular olmaktadır. Çünkü dışarıda operatör ve asansör geldiğinde son dakika da size ekstra ücret çıkarmaktadır.

İzmir merkezden tüm ilçelere, köylere, bütün şehir içlerine hizmet vermektedir. Aynı zaman da tüm illere hizmet vermektedir. İstediğiniz yere, mekana tercihinize göre asansörlü taşıma yapılmaktadır. İzmir evden eve nakliyat konusunda her nerede iseniz oraya nakliyat hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca şehirler arası taşımacılıkta ekonominize ve aciliyet durumuna göre hizmet vermektedir. İsterseniz parsiyel araçlar ile isterseniz de özel nakliye araçları ile taşınma işlemi yapılmaktadır.

 

08 May, 2022

Mordoğan Evden Eve Nakliyat

Mordoğan Evden Eve Nakliyat Mordoğan Evden Eve Nakliyat, kurulduğu günden bu yana temel ilkesi müşteri memnuniyeti olup ve bu doğrultuda işlerine yön vererek İzmir genelinde saygınlık kazanmıştır. Mordoğan Evden Eve… Read More
30 Ağu, 2021

Bornova Nakliyat

Bornova Nakliyat Bornova nakliyat ile birlikte güvenli bir nakliye artık mümkün olmaktadır. Evden eve nakliyat işlemleri yapılması oldukça zor olması ile bilinmektedir. Kişiler bulundukları konumu değiştirirken birçok şeye ayrı olarak… Read More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA
AN-KA
WhatsApp