İzmir Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Naklliyat Hizmetleri söz konusu olduğunda , Anka Nakliyat kalite ve güven için kararlıdır. İzmir şehirler Arası Nakliyat şirketlerinden biri olmak için müşterilerimizi bireysel ihtiyaçlarını karşılamamız gerekir .

Evden Eve Nakliyat  denildiğinde değerli müşterilerin aklına ilk gelen acaba nasıl taşınırım, acaba eşyalarıma zarar gelirmi hep acabalarla dolu bir süreç geçirmektense Anka Nakliyat firması ile bu zorlu süreci aklınızda soru işaretleri olmadan geçirebilirsiniz.şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliye fiyatları neye göre belirlenir ;

 • Şehirler arası nakliye ihtiyacınız olduğunda firmamız öncelikle ücretsiz expertiz sistemi ile eşyalarınızı . konumu yerinde görüp değerlendirmemiz sonucu sizlere en güvenli fiyatı vermektedir.
 • Eşyayı gördükten sonra anlaşma durumunda sözleşme yapılmaktadır .
 • Sözleşmenin 21. maddesi gereği 30000 TL değerinde sigorta kapsamı uygulanmaktadır.
 • Çok önemli bir detay yol sigortası firmamız sizlere Türkiye nin neresine olursa olsun muhakkak mail yolu ile 70000 TL sigorta poliçesini iletmektedir .
 • Şehirler Arası Taşımacılıkta bir diğer unsur eşyanın yoğunluğu ve kalitesine göre fiyat tekliflerinde değişkenlik göstermektedir.
 • Anka Nakliyat firması mesafeyi gözetmeksizin yapacağı hizmeti ön planda tutmaktadır.
 • Bazı müşterilerimizin korkusu olan merdivenle taşıma sistemi ; Günümüz şartlarındada birçok firmanında yaptığı gibi . kendi bünyemizdeki modüler asansör sistemi ile eşyalarınızı daha güvenilir taşıma imkanı sunmaktadır .

Firmamız Nakliyat konusunda birçok değerli referansı olan Kurumsal Nakliyat firmasıdır.

Sizde Mutlu referanslarımız arasına girmek istiyorsanız bizimle tanışmadan taşınmayınız .

Evden EveTaşıma için tamamı üst donanımlı araçlarla oluşturulan filomuzun iç kısımları şehirler arası taşımaya uygun bir biçimde dizayn edilmiştir.

Kısa sürede en iyi çözüme ulaşmak için , gerekli ehliyetlere sahip uzman ekibimiz, şehirler arası nakliyat ve evden eve nakliyat için siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Şehirler Arası Nakliyat Neler Yapar ?

 1. Ekspertiz Hizmeti

  Öncelikle sizlere ekspertiz gönderiyoruz. Bu personelimizle, eşyalarınızı inceleyerek gereken araçları, ambalaj ve koli sayısını belirliyoruz.

 2. Demonte Kolileme

  Sizlere söz verdiğimiz saatte evinize gelerek eşyalarınızı özenlice demonte ediyoruz. Orta boy eşyalarınızı kolilere koyuyor, küçük boyları ambalajlara titizce sarıyoruz.

 3. Asansör Hizmeti

  Asansör kurulumu için alan uygunsa ve asansörlü nakliye hizmeti tercih edilmişse asansör kurulumu yapıyoruz.

  Yüksek katlara taşınmak korkunuz olmasın Anka nakliyat her zaman bu konuda çözüm ortağı olmuştur.

 4. Eşyaları Yerleştirme

  Taşınan eşyaları sizlerin direktifleri doğrultusunda odalara koyuyoruz. Kolilerdeki ve ambalajlardaki eşyaları çıkararak yerleştiriyoruz.

  Bu durumda personelimiz adresten çıktıktan sonra ; sizler eşyaların neyin nerede olduğunu görüp ona göre daha rahat yerleşmiş oluyorsunuz .

  Uygun İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  İzmir Evden Eve uygun nakliyat fiyat listesi sizler için aşağıda ayrıntılı bir şekilde sunduk.

  İzmir’den Türkiye’nin diğer şehirlerine taşınma ücretleri hakkında bir nebze de olsa fikir verebilmek ve taşınmadan önce , ne kadara taşınırım konusunu aydınlatmak istedik.

  Ortalama nakliye fiyat listesi ile tahmini ücret bilgisi sunduk. Ayrıca daha net güncel 2021-2022 şehirler arası uygun nakliye ücretleri bilgisi için tarafımızdan fiyat teklifi almanızı tavsiye ederiz.

  Şehirler arası Asansörlü Nakliyat

  Şehirler arası Asansörlü Nakliyat hizmeti sağlayan firmamız özellikle bu alanda kendini çok geliştirmiştir .

  Değerli müşterilerine taşıdığı her noktada sağlıklı ve güvenli olması açısından asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır.

  Asansörlü Nakliyat’ın Müşteriye sağladığı avantajlar

  Asansörlü Nakliyat , Şehirler arası taşımalarda elemanların iş gücünü hafifletir , eski sistem merdivenle taşıma yerine dış cepheden kurulan asansörlerle eşyaların kırılma ve çizilme riski minimuma düşürülür.

  Türkiye’nin her yerine nakliye hizmeti sağlayan firmamız araçların içerisinde elde kurmalı asansörler ile her köye ve her mezraya rahatlıkla asansörlü nakliye hizmeti sunar .

30 Ağu, 2021

Bostanlı Nakliyat

Bostanlı Nakliyat Bostanlı Nakliyat İzmir Karşıyaka’da en iyi ev taşıma firmasından biri olmaktadır. Bu firma sektör içerisinde nakliye ve asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Özellikle ihtiyacınız olan eşya depolama, taşıma, parça… Read More
31 Ara, 2021

Buca Asansörlü Nakliyat

Buca Asansörlü Nakliyat Buca Asansörlü Nakliyat firmamız kurulduğu günden bu güne kadar sektördeki gereksinimleri değerli müşterilerine en kaliteli ve en uygun şekilde aktarmaya çalışmaktadır bu doğrultuda sıfırdan gelerek her geçen… Read More
07 Şub, 2022

Çeşme Evden Eve Nakliyat

Çeşme Evden Eve Nakliyat Çeşme Evden Eve Nakliyat firması uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere kurumsal nakliyat çözümleri sunar . Profesyonel Evden Eve Nakliyat hizmetleri için Anka… Read More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA
AN-KA
WhatsApp